OFERTY PRACY

Operator CNC

09.06.2017

OPIS STANOWISKA

  • Obsługa obrabiarek sterowanych numerycznie (CNC)
  • Wykonywanie detali na podstawie dokumentacji technicznej
  • Regularna kontrola maszyn i narzędzi
  • Pomiar wykonywanych detali

WYMAGANIA

  • Wykształcenie zasadnicze zawodowe, średnie, średnie techniczne
  • Mile widziane doświadczenie w zakresie obróbki skrawaniem
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Umiejętność organizacji pracy własnej
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Praca w systemie zmianowym

OFERUJEMY

  • Umowę o pracę
  • Stabilne zatrudnienie
  • Możliwości rozwoju zawodowego

Miejsce pracy: MIKROTEC Sp. z o.o. 36-200 Brzozów ul. Witosa 3

Informacje kontaktowe:

Prosimy o przesłanie CV na adres kadry@mikrotec.pl z dopisaną następującą klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia
 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych".

Dodatkowe informacje pod numerem tel. 515 086 535.